Jsme mezi nejlepšími

Educational App Store je platforma, která hledá, hodnotí a doporučuje mobilní aplikace vhodné pro vzdělávanání.

Všechny jejich aplikace jsou certifikovány a kontrolovány profesionálně zkušenými učiteli, aby pomohli pedagogům v hodnotném vzdělávání dětí.

Solar System Scope je vizuálně působivá aplikace o objektech, které existují v naší sluneční soustavě.

Je to jako mít virtuální planetárium pořád sebou v kapse. Nejen děti mohou díky ní snadno objevovat a poznávat sluneční soustavu.

Co se nám líbí na aplikaci Solar System Scope?

Tato aplikace vypadá nádherně. Planety vypadají realisticky a detail jejich povrchu je vynikající. Aplikace obsahuje i další prvky, jako například záblesky v objektivu a také velmi tematické uživatelské rozhraní, které ještě více uživatelům umocní zážitek a přiblíží majestátnost a krásu sluneční soustavy.

I když aplikace poskytuje vynikající vizuální znázornění slunečné soustavy, nejde jen o to, aby vypadala dobře. Její skutečná hodnota je v tom, že přináší opravdu hodnotné informace a fakty, z nichž se dá hodně naučit.

Jeké schopnosti zlepšuje?

Jednotlivé sekce v této interaktivní encyklopédii vesmíru obsahují přesné, relevantní a zajímavé informace a statistiky o všech tělesách sluneční soustavy.

Aplikace je skvělá tak na vyhedávání konkrétních informací, ale poslouží také k příjemnému trávení volného času, počas kterého se děti nauží samostatně vyhledávat informace o vesmíru.

Úplné znění recenze ,v které Solar System Scope dostal maximální počet 5 hvězd, si můžete přečíst zde (anglicky):

https://www.educationalappstore.com/app/solar-system-scope